DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Praktyczne zajęcia o psychologii grup. Nieodpłatne

PSPiTPP oraz psychoterapeutka i socjolog Agnieszka Serafin zapraszają na dwugodzinne zajęcia psychologiczne prowadzone metodą "Procesu Grupowego". Odbędą się one 10 sierpnia 2014, w niedzielę w Warszawie. "Proces Grupowy" stanowi aplikacje teorii psychologii zorientowanej na proces w pracy nad zagadnieniami występującymi w grupach i społecznościach. Udział jest darmowy, wymagana jest rezerwacja miejsc.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Agnieszka Serafin

2014-08-05, 08.46

Zaproszenie skierowane jest do osób, które poruszone są zagadnieniami społecznymi, kwestiami dotyczącymi społeczności, w której żyją lub/i zainteresowane zgłębianiem w grupie istotnych dla siebie tematów. Zajęcia mają formę praktyczną i przeznaczone są dla wszystkich – nie są wymagane wcześniejsze doświadczenia udziału w podobnych zajęciach. Każdy proces grupowy rozpocznie się krótkim wstępem teoretycznym pozwalającym tym uczestnikom, którzy nie spotkali się dotąd z tą metodą pracy, zorientować się, na czym polega. To kolejne i jednocześnie ostatnie przed przerwą wakacyjną spotkanie.

Procesy grupowe stanowią praktyczne narzędzie badania i rozwiązywania konfliktów występującymi w społeczności czy kulturze. Przypominają nieco panele dyskusyjne, choć celem procesów grupowych jest nie tylko zwiększenie wiedzy o stanowiskach występujących w obrębie danego zagadnienia, ale również odnajdywanie ich wzajemnych wpływów. Pozwalają dowiadywać się o danym wydarzeniu lub trudności i o jego dynamice (o rolach, które je tworzą) oraz poznawać ich wymiar osobisty dla każdego z uczestników.

Konieczna jest rezerwacja miejsc.

Więcej informacji i zapisy na: http://agnieszkaserafin.pl/2014/procesy-grupowe/

Termin: 10.08.2014, niedziela, godz. 17-19

Miejsce: ul. Filtrowa 69 lokal 13, Warszawa

Informacje i zapisy:

Superwizja: Joanna Dulińska i Michał Duda

= = =

Agnieszka Serafin jest socjologiem, psychologiem i psychoterapeutką w programie licencyjnym Instytutu Psychologii Procesu. Współtworzy szereg projektów, w tym Centrum Rozwoju dla Par (terapia par), bloga o psychologii relacji oraz program pomocy psychoterapeutycznej dla obcokrajowców i par wielokulturowych. Jest częścią Centrum Dialogu Społecznego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Centrum Rozwoju dla Par, Filtrowa 69 lok. 13, tel. 601 532 319, 02-055 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: 2014-08-10
organizator: Polskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu
adres: Filtrowa 69, 02-055 Warszawa, woj. mazowieckie
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.